Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Technický kútik 🔨

Naša škola vytvára pre deti nie len priestor, kde sa hrajú a vzdelávajú, ale snaží sa ich viesť aj k praktickým činnostiam, aby si všetko vyskúšali vlastnou skúsenosťou. Naším dlhodobým snom bolo zriadiť technický kútik, prípadne celú učebňu. Pri plnení tohto sna nám pomohla nadácia KIA. Vďaka jej grantovému programu „TECHNICKÝ KÚTIK“, sme zariadili novú učebňu v hodnote viac ako 2200€. Učebňa je vybavená pracovnými stolmi a náradím, takže si deti môžu vyskúšať, aké krásne je vytvoriť niečo vlastnými rukami. Našim cieľom je takýmto spôsobom zvýšiť manuálnu zručnosť našich detí, vzbudiť v nich záujem o prácu s rôznymi materiálmi a nástrojmi. Myslíme si, že každé dieťa by malo v školskom prostredí zažiť úspech. Sú deti, ktorým sa v učení nedarí, no sú manuálne zručné, len v nich treba tento dar objaviť a podporiť. Možno aj takýmto spôsobom privedieme niekoľko skvelých budúcich majstrov k remeslu. 📷
Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.