Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Deň Zeme 🌍

V triede veveričiek sa tvorilo, hralo a spievalo s láskou k prírode. Spoločne sme si utvrdzovali, čo je príroda, prečo ju máme chrániť a ako sa nám príroda za naše správanie odvďačí. Vytvorili sme stromy z odtlačkov rúk a naučili sa pieseň o separovaní odpadu. V piatok deti zvládli turistickú vychádzku ku prírodným pamiatkam: Lúčanský vodopád a Lúčanské travertíny, kde si všímali ich krásu, ale aj označenie týchto krásnych prírodných výtvorov. 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.