Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Zvieratká v lese 🐺

V utorok 18. 04. 2023 sme navštívili Liptovské múzeum v Ružomberku, aby sme sa zúčastnili vzdelávacieho programu ZVIERATKÁ V LESE.

Po úvodnom privítaní a zoznámení deti vstúpili do „rozprávkového lesa“, kde si popozerali a spoznávali vystavené lesné zvieratká. Pomocou herných prvkov, obrázkov a hádaniek sa deti dozvedeli o živote niektorých lesných zvierat. Boli im rozdané kartičky s obrázkami a malé úlohy, ktoré riešili v skupinkách. Vypočuli si zvieraciu rozprávku, pokúsili sa uhádnuť stopy a zvuky zvierat, vymaľovávali  omaľovánku so zvieratkami z rozprávky, zahrali sa niekoľko hier, poskladali medvedíkové puzzle a zahrali sa zvieracie pexeso. Na záver si ešte prezreli niekoľko expozícií.

Tešíme sa na ďalšie stretnutie. 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.