Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Návšteva školy 👩‍🏫

Dňa 16. marca zavítala do základnej školy návšteva, predškoláci z materskej školy. Navštívili prvý ročník základnej školy. Deti privítala pani učiteľka Zuzana Krakovská. Prváci ukázali predškolákom  ako vedia čítať a prečítali im rozprávku o Medovníkovej chalúpke. Predškoláci prvákom zase zarecitovali báseň a obdarovali ich vlastnoručne vyrobenými darčekmi. Zároveň si vyskúšali, aké to je sedieť za lavicou. Spoločne s prvákmi si vymaľovali krásne obrázky. Návšteva sa všetkým veľmi páčila a už teraz sa tešia, kedy sa stanú veľkými žiakmi. 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.