Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Výchovný koncert 🎸

Dňa 2. novembra 2022 nás v našej škôlke navštívil Noro Babušiak z agentúry NOBBO. Cez piesne, hry a úlohy sa deti z naučili a zopakovali si poznatky o našom tele. Na úvod sa všetci spoločne zoznámili piesňami a po ich vypočutí odpovedali na otázky zamerané na naše telo. Za správnu odpoveď každé dieťa dostalo odmenu. Deti sa do úloh zapájali odvážne a so správnymi odpoveďami. Celý koncert sprevádzal spev, tanec, potlesky a výborná zábava. Už teraz sa tešia na ďalšiu Norovu návštevu s novými a zaujímavými témami. 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.