Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Zdravý chrbátik 🐱‍🐉

Naša škola sa zapojila do zaujímavého projektu, ktorý je určeným primárne základným školám a žiakom prvého stupňa.
Žiaci si počas prvej hodiny, zo série šiestich hodín, vyskúšali základne cvičenia, ktoré prospievajú k správnemu držaniu tela. Cvičenia boli zamerané na hlboké dýchanie (do bránice), hlboký stabilizačný systém (CORE) a správne držania tela v sede, ľahu a v stoji. Pod vedením kvalifikovanej fyzioterapeutky sa deti mnoho dozvedeli o svojom tele, držaní tela a správnych pohybových návykoch. Každý týždeň vo štvrtok, sa počas najbližších týždňov, budeme stretávať a zacvičíme si. “V zdravom tele zdravý duch”. 📷
Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.