Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Anglický týždeň 💬

Počas minulého týždňa začali niektorí z nás iba “spíkovať“. Až 42 nás využilo príležitosť a stali sme sa na týždeň anglicky hovoriacimi žiakmi na hodinách britských lektorov, ktorí s nami komunikovali iba v anglickom jazyku - Mr. David Allan Schofield a Mr. Robert Bye → obaja z Veľkej Británie. 📷
Ak by ste sa spýtali hocikoho zo skupiny, odpovedal by, že to bola užitočná skúsenosť v zábavnom prevedení, kde sme si mohli úplne do bezvedomia precvičiť, čo vieme v tomto jazyku. Precvičovala a rozširovala sa hlavne slovná zásoba a taktiež sa využívala naša kreativita pri rôznych hrách. No preberali sa aj dôležité veci, napr. trénovali sme role-plays, venovali sme sa aj precvičovaniu časov a vyjadrovali svoje názory k rôznym témam. Rozprávanie a vyučovanie anglickej dvojice učiteľov bolo totiž napínavé, príjemné a humorné. Zažili sme krásny anglický týždeň. 
Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.