Malí vinšovníci
„A ja malý vinšovník,
zavinšujem ako nik.
Zdravie, šťastie v rodine,
nech všetko zlé pominie.“
16. decembra zavítali deti z materskej školy na obecný úrad, urbariát a do predajní COOP Jednota, kde svojimi vinšami a koledami spríjemnili predvianočný čas ich pracovníkom.
Vyčarili im úsmev na tvári a za svoje vystúpenie boli odmenení nielen potleskom a pochvalou, ale aj sladkou odmenou.
