Skip to main content

ObrazokArchivClankovOK

Prvá pomoc

Dňa 10. novembra 2022 navštívila triedu sovičiek Jessica Zrubáková, ktorá deťom s úsmevom na tvári a milým prístupom vysvetlila základy prvej pomoci. Deti jej vysvetľovanie a praktické ukážky  prvej pomoci veľmi zaujali, všetko si chceli vyskúšať, mali množstvo otázok, na ktoré im Jessica ochotne odpovedala. Deti sa naučili nové zaujímavé poznatky nielen o našom tele, ale aj o našom zdraví a o prevencii. Jessice ďakujeme a tešíme sa na jej ďalšiu návštevu v našej MŠ. 📷

Keď navštívite našu webovú stránku, ak nám dáte súhlas, použijeme súbory cookie, ktoré nám umožnia zhromažďovať údaje pre súhrnné štatistiky a zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy. Ak si to neželáte, použijeme súbory cookie iba na zapamätanie si Vašej voľby pre budúce návštevy (nevyhnutné súbory cookie). Ak nevyberiete žiadnu z týchto dvoch možností, nebudú nasadené žiadne súbor cookie, ale banner sa znova zobrazí pri každom vstupe na našu stránku.